Ovíněná Mňam Procházka s Pavlem Maurerem

V Y P R O D Á N O
 

Sobota 21.1. (12:00 – cca 19:30)
Villa Richter, Beef Bar, Red Pif


Ve Ville Richter si prohlédneme vinný sklípek a odhalíme tajemství Svatováclavské vinice. Beef Bar o sobě pyšně tvrdí, že má nejlepší hovězí v Praze a my to budeme moci posoudit na vlastní jazýček v doprovodu skvostů z rodinných vinařství Argentiny a Uruguaye. Red Pif – to je zastávka všech skutečných milovníků vína, takže Pavel Maurer rozhodně nebude chybět!

Program:
11:45 sraz ve Ville Richter, Staré zámecké schody 6/251, Praha 1
 

1. Villa Richter
Šéfkuchař Václav Kloc
  • Dýňový krém se zázvorem, chilli, kokosovou pěnou a ráčkem
  • Mléčné telecí hrudí sous-vide s bramborovo-pastinákovým pyré a brunoise zeleninou
Degustace 3 vybraných vín z kolekce Richter Selection s odborným výkladem sommeliera. Prohlídka vinného sklepa a nakouknutí do historie Svatováclavské vinice. Procházka z kopce dolů po Malé Straně na Mánesův most a dále Starým Městem do Beef Baru.
 
 
2. Beef Bar
Šéfkuchař Aleš Bartoň
  • Argentinské asado s batátovým pyré a grilované vacio grande s restovanou zeleninou
  • Grilovaný ananas se zmrzlinou Dulce de Leche
Degustace 3 vybraných vín z malých rodinných vinařství Uruguaye a Argentiny. Zkušený sommelier nás provede slavnými odrůdami, jihoamerickými vinnými tradicemi a zajímavostmi. Poté se pěšky přesuneme do sousedního Red Pif.
 
 
3. Red Pif
Šéfkuchař Stephen Senewiratne
  • Květák, květák, květák, květák
  • Jablko, jablko, jablko, jablko
Degustace 2 vybraných vín s příběhem. Sommelier nám povypraví o zázraku přírodních vín a vysvětlí nám, proč v podniku záměrně nemají vinný lístek. Budete se moci zeptat úplně na všechno.
  Cena 2.990,- vč. DPH zahrnuje výše uvedené degustace jídel vč. párování s nápoji, degustaci speciálních vín v doprovodu sommelierů, průvodce společnosti MauMau, účast Pavla Maurera.

 
 

 
Ovíněná MňamProcházka   Ovíněná MňamProcházka
   
Villa Richter  
   
Ovíněná MňamProcházka   
Muži se v lásce často chovají jako v restauraci. Objednají si jídlo podle jídelního lístku a potom šilhají na sousedův stůl.
Anonym
Top
English