Profil uživatele
avatar

mullerm

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 3
Ohodnocené restaurace 2
Účast na gastroakcích 11

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 2

Moje komentáře

> 02.03.2019 - Deer Prague: Trochu mne mrzí, že...
Trochu mne mrzí, že nemohu být tak pozitivní, jako ostatní komentáře. Byli jsme letos již na třetím místě v rámci GRF a bohužel toto bylo nejslabší. Mrzelo mne to, protože styl restaurace odpovídal zvěřinovému chodu a menu přímo tématu "da Vinci". Nebyli jsme úplně klasičtí návštěvníci GRF, měli jsme navíc dvě děti a s tím byla asi největší potíž, co se týče kreativity přístupu k požadavkům malých strávníků, včetně jedné zkažené přísady v desertu. Presentování jídla předčilo jeho chuťový zážitek
> 04.02.2019 - Aria Hotel, CODA Restaurant: Maurerova festivalu se...
Maurerova festivalu se zúčastňujeme již řadu let a to vícekrát v každém roce. Také letos to již bylo po druhé a tak člověk vždy srovnává. Prostředí příjemné a umělecké zaměření vyhovuje našemu vkusu. Obsluha profesionální, ale chybí něco navíc a podobně se to dá říci o jídle - velmi kvalitní, ale chybí něco co vás tzv. "usadí".
> 20.01.2019 - Aquarius Restaurant: Souhlasím s většinou...
Souhlasím s většinou komentářů. Vynikající a milá obsluha, na první pohled "načinčané" prostředí působí neokázale nejen vlastním interiérem, ale i celkovou koncepcí propojení několika malostranských paláců a tím docílení různých vnitřních a venkovních prostor se zajímavou výzdobou, živou hudbou a hlavně výborným čtyřchodovým menu tj. včetně amuse bouche a profesionálním spárováním s bílými víny. Celkové hodnotíme večer jako velmi podařený a příjemný zážitek. Jistě stojí za další návštěvu.