Profil uživatele
avatar

ladkami

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 16
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 17

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2013: 3

Moje komentáře

> 27.02.2017 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Jídlo bylo vynikající....
Jídlo bylo vynikající. Od A do Z. Obsluha v pořádku, ale oproti dalším restauracím (Grand Cru, Zlatá Praha, Coda, Bellevue, Spices), až na jednoho charismatického číšníka, nemastná neslaná. Someliér odříkal naučenou básničku, aniž by se byť jedenkrát na nás podíval. Nemůžu si pomoct, ale nečleněné prostředí mi přijde neútulné. Toalety jsou sice originální, ale vzbuzují u mě klaustrofobické pocity. Kdybych známkovala jako ve škole, tak jídlo 1, obsluha 2, prostředí 3.
> 27.02.2017 - Aria Hotel, CODA Restaurant: Prostředí krásné,...
Prostředí krásné, obsluha velmi příjemná. Jí patří velké díky. Provedení jídla nelze nic vytknout, ale přišlo mi bez nápadu. Na kuře jsem byla zvědavá, ale bohužel nepřekvapilo. Bylo velmi měkké, ale pořád jen kuře. Kuře a fazole. Nejlepší byl bramborový krém. Přitom standartní menu vypadá zajímavě. Osobně mě Coda nepřesvědčila, že stojí zato ji navštívit i mimo GRF. Zvláště ceny nápojů mi přijdou neadekvátní. 0,3 plzeňského piva za cca 100Kč, voda 0,75 za 140, sklenička vína za 250.
> 22.02.2017 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Budu se opakovat, ale...
Budu se opakovat, ale degustace byla pro nás nezapomenutelným zážitkem. Vynikající jídla, vína, obsluha, ale i prostředí a atmosféra celkově. Stejně jako někteří další hodnotitelé se pak domívám, že by si restarurace Zlatá Praha zasloužila vyšší než 9. místo v Maurerově žebříčku.
> 08.02.2017 - Terasa U Zlaté studně: Návštěva Studny byla...
Návštěva Studny byla příjemným zážitkem, ale zatímco v předchozích letech pro nás byla tato restaurace bezkonkurenčně nejlepší, letos ji řadíme v našem pomyslném žebříčku až na třetí místo za Grand Cru a Bellevue. Předkrm a dezert byly výborné, stejně tak vína podávaná k hlavnímu chodu. Hlavní jídlo bylo málo teplé a kachní prsa nám přišla trochu tuhá. Obsluha milá, ale přišlo mi, že oproti předchozím letům trochu ztratila "jiskru". Prostředí příjemné (v době naší návštěvy tam bylo teplo:-)).
> 07.02.2017 - Grand Cru: Jedním slovem...
Jedním slovem fantastické! Jednoznačně nejlepší degustace v rámci GRF. Nejen jídlo bylo vynikající, ale i obsluha byla skvělá. Sice se nás, jak je zde zmiňováno v komentářích, taky nikdo nezaptal na to, zda si dáme něco nad rámec GRF (aperitiv, kávu, čaj), ale to rozhodně nepovažuji za mínus. Pro mě osobně je to obrovský objev a už se těším, až někdy přijdeme ochutnat telecí brzlík či karamelové vejce:-)
> 31.01.2017 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Spices máme rádi. Ani...
Spices máme rádi. Ani tentokrát nezklamalo, ale na očekávané wow jako v předchozích letech to nebylo. Jídlo bylo dobré, dezert a koktejl přímo vynikající, obsluha ale o něco horší, než jsme byli zvyklí. Víno průměrné. Ve srovnání s předchozími lety chyběla určitá velkorysost např. v podobě milého překvapení (chleba papadum na závěr), což není nic proti ničemu, není to součástí degustace, ale zákazník má tendenci srovnávat s předchozími lety:-)
> 17.01.2017 - Bellevue: Jídla výtečná, amuse...
Jídla výtečná, amuse bouche v podobě krémové polévky z černého kořene excelentní, nejlepší pak byl kachní konfit. Vína skvělá, doporučujeme nad rámec GRF si dát Sauvignon od čejkovického vinaře Bízy. Malinké mínus za avokádovou pastu v rámci hlavního chodu a předkrmu - byla nahořklá - ale jinak vše super. Obsluha velmi příjemná a zároveň profesionální.