Profil uživatele
avatar

Tomáš Kaiser

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 5
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 46

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 1

Moje komentáře

> 28.02.2018 - Satuy: Proč je tento smutný...
Proč je tento smutný příběh nabízen v rámci GRF? Žádní hosté, mizerné, leč pravdivé komentáře. Máme nárok na perlivou vodu? Proč se hovoří o něčem navíc, co nikdy nikdo ani na dotaz nedostal? Jak je možné, že i v poslední den GRF bylo hlavní jídlo přesolené, je možné, že vše navařili v prosinci? Prý čtou kritické komentáře, ale stále solí? Nalévání vína bůh ví z čeho, nalitá sklenka již přinesena... Polévka vývar se sypkým kari, ostuda. Hlavní chod ještě větší. Moučník ok, že by cukrárna? Hanba
> 04.02.2018 - Zámek Liblice: Vážený pane Maurere,...
Vážený pane Maurere, pokud byste nepřidal téměř 100% marži k obdobné nabídce zámku, tak jsme byli velmi spokojeni. Personál (všichni!) naprosto skvělý, jídla velmi dobrá, s víny jsme měli kapku problém, celkový dojem velmi příznivý, škoda jen lačnosti GRF.
> 24.01.2018 - Balu Kitchen: GRF 2018, večer jsme si...
GRF 2018, večer jsme si výhled moc neužili, jídlo bylo milé překvapení, ale pocity velmi zkazil číšník, který pomotal předkrm, bílé víno přinesl zároveň s objednaným (dokoupeným) aperitivem, červené naopak nedonesl vůbec, česky nemluvil a zjevně nerozuměl, škoda, že nám nenaznačil jakým jazykem vládne, možná bychom se domluvili. Situaci pak zachraňoval jeho český kolega, ale dojem je velmi rozpačitý.