Profil uživatele
avatar

ŽiŽi

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 7
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 19

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 5

Moje komentáře

> 27.02.2019 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Celkový dojem z...
Celkový dojem z návštěvy byl rozpačitý, třebaže se nedá říct, že by došlo přímo k nějakému nedopatření. Prostředí je zajímavé, s nádherným výhledem, byť přes poněkud zašlá skla, interiér se snažil být oslnivý, ale něco mu chybí, nemá atmosféru. Stejně tak personálu něco chybí, i když se snažil, dojem byl jednoznačně nejslabší ze 6 navštívených míst v rámci GRF. Jídla byla velmi dobrá, jen hlavní chod vychladlý, což snad nebyl záměr? Určitě se chceme vrátit, ale jen do baru na drink s výhledem.
> 19.02.2019 - V Zátiší: Navzdory řadě...
Navzdory řadě negativních komentářů jsme se nenechali předem ovlivnit a měli jsme pocit, že musíme být v jiné restauraci než kritici. Celá návštěva byla zcela bez problémů, personál velmi vstřícný a profesionální. Na rozdíl od některých jiných degustací byla jídla sice méně efektní, ale nic to neubralo jejich chuti, tvořila velmi příjemný celek, i díky výborné volbě vín. Děkujeme za příjemný zážitek!
> 04.02.2019 - Augustine Restaurant: Prostředí starobylého...
Prostředí starobylého klášterního komplexu bylo velmi působivé, atmosféra poklidná, obsluha pozorná. Jídlo zajímavé, ale pro náš vkus (starší manželé) ve srovnání s ostatními degustacemi až na divočáka nepříliš lahodící chuti.Vína naopak příjemně překvapila.
> 29.01.2019 - Adria hotel, Triton restaurant: Velmi zajímavé...
Velmi zajímavé prostředí s atmosférou, pozorná, zcela profesionální obsluha a výtečné jídlo. Srnčí se jen rozplývalo a na všech chodech bylo vidět, že se kuchyně chtěla ukázat i na GRF v tom nejlepším světle. Určitě dobrý tip na intimní posezení nebo večírek!
> 24.01.2019 - Aria Hotel, CODA Restaurant: Byli jsme zde na festivalu...
Byli jsme zde na festivalu již podruhé a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Prostředí je úžasné, jídlo výtečné, určitě zajdeme v pěkném počasí na terasu.