Profil uživatele
avatar

josefska

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 4
Ohodnocené restaurace 1
Účast na gastroakcích 9

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 1

Moje komentáře

> 27.02.2017 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Obsluha příjemná, jídlo...
Obsluha příjemná, jídlo výborné a spolu s výhledem na noční Prahu to byl báječný večer. Navíc bylo milé, že nás číšník po časovém limitu pro festivalovou večeři, přesadil do salonku, abychom si mohly beze spěchu dopít víno. Celkový dojem - skvělé.
> 20.02.2017 - King Solomon: Domácká atmosféra, milá...
Domácká atmosféra, milá obsluha, jídlo vynikající, jen porce mohly být klidně menší, protože kompletní menu i s desertem se dalo zvládnout jen stěží, ale zase mi bylo mi líto nechat ty dobroty na talíři. Obě nabízená vína byla dobrá, číšník vždy lahev řádně prezentoval. Souhrnně - velmi příjemný večer s báječnou kuchyní.
> 13.02.2017 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Oběd byl naprosto...
Oběd byl naprosto úžasný, protože jídlo skvělé a obsluha profesionální. Nevtíravě úslužní, podali informace o předkládaných jídlech a dali nám čas si vše vychutnat beze spěchu. Prostředí nenuceně elegantní - prostě ÚŽASNÝ ZÁŽITEK§
> 23.01.2017 - Občanská plovárna: Interiér hezký, byť...
Interiér hezký, byť výhled úzkými okénky v prvé části nijak impozantní, tak jako v druhé části restaurace. Při příchodu jsme musely chvíli čekat, až se vůbec někdo z obsluhy objeví a zaznamená náš příchod. Číšník bez zájmu, jeho kolegyně se aspoň trošku snažila. Chlad v místnosti byl nepříjemný, jinak jídlo vcelku dobré, jen polévka by měla být horká, nikoliv vlažná.