Profil uživatele
avatar

Martina

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 7
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 9

Moje komentáře

> 28.02.2017 - Villa Richter: V restauraci jsme byli...
V restauraci jsme byli letos poprvé a byli jsme doslova nadšeni, jak prostředím, tak velice příjemnou obsluhou a vynikajícím jídlem. Určitě se sem budeme rádi vracet! Děkujeme za krásný večer.
> 28.02.2017 - Marriott hotel, Midtown Grill: Restauraci navěšujeme...
Restauraci navěšujeme pravidelně a vždy se sem velice rádi vracíme. Jídlo, nabídka vín i obsluha – vše bylo vynikající (i když trdelník bychom oželeli). Velice oceňuji, že tato restaurace nikdy nemá problém jídlo upravit tak, aby bylo bezlepkové vč. pečiva. Děkujeme za krásný večer a vynikající kulinářský zážitek.
> 12.02.2017 - Beef bar: Restaurace pro nás byla...
Restaurace pro nás byla velkým zklamáním zejména z důvodu špatné informace na stránkách GRF, kde bylo prezentováno, že restaurace v rámci Něco navíc nabízí 2 x 0,1 dcl vína jako pozornost navíc. Tato informace je již naštěstí na základě naší reklamace přes GRF odstraněna a další zákazníci nejsou mateni. Překvapila nás však reakce personálu, který místo toto, aby uznal evidentní chybu, trval na tom, že vše je v pořádku a víno nás nechal zaplatit a dohadováním nám zkazil celý večer s přáteli.