Profil uživatele
avatar

Michaela

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 6
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 8

Moje komentáře

> 18.02.2018 - Marriott hotel, Midtown Grill: Denně kolem Marriottu...
Denně kolem Marriottu chodím, ale že tam mají výbornou restauraci jsem zjistila až nyní. Příjemné prostředí, milá a profi obsluha. Moc dobrá terinka s lanýžovým krémem a hlavně ten chleba! Kreveta také výborná. Zklamalo mě hovězí s quinoou, nebylo to nic vyjímečného a quinoa je sama o sobě bez chuti. Ta řasa tomu jen dodala barvu. Uvítala bych více toho dýňového pyré. Vláčný datlový dortík spolu s výbornou kávou byl skvělou tečkou. Zůstali jsme pak ještě na drink a vyzkoušíme i nedělni brunch.
> 18.02.2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Tato restarace byla naše...
Tato restarace byla naše první volba pro GRF 2018 a zážitek to byl ohromující. Všechny chody byly výborné, humrová polévka mě zaujala asi nejvíc. Obsluha byla velmi příjemná a profesionální, ke každému chodu jsme dostali podrobný výklad, stejně tak k vínům. Jediný mínus dávám za kávu. Jednak mi ji číšník nenabídl před servírováním dezertu, ale musela jsem si o ni říst sama a za druhé byla fakt podprůměrná. V takovém podniku by to chtělo profesionálního baristu s opravdovou znalostí kávy.
> 18.02.2018 - Balu Kitchen: Příjemná restaurace na...
Příjemná restaurace na dost nešťastném místě, ale návštěva stála za to. Všechny 3 chody byly výborné, i když nejvíc vzpomínáme na chobotnici. Škoda, že obsluha nebyla více kontaktní, pán jídlo jen přinesl ke stolu, nepředstavil jenotlivé chody. Navíc byl neustále v poklusu, přitom obsluhoval jen 3 stoly. Bylo to pro mě rušivé. Restauraci ale rádi navštívíme znovu.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů