Profil uživatele
avatar

Loslobosdrnkos

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  1
Oblíbenost komentářů
50
22
Počet komentářů 52
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 11

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 5

Odkud jsem: Děčín

Co dělám: Kuchař

Co nedělám: Neprudim

Kam chodím: Kam mě nohy donesou

Kam nechodím: Kam nechci

Co miluji: To kdybych věděl byl bych šťastnější

Co nesnáším: Podle nálady

Na co mám slabost: Jídlo a peníze

Poslední úlovek: Moje žena

Co bych si dal/a k poslední večeři: Pořádný hovězí steak

Proč se vám budu líbit: To bych také rád věděl

Moje komentáře

> 24.02.2019 - Nautilus hotel, Goldie: Chtěli jsme si s ženou...
Chtěli jsme si s ženou koupit "Mňam balíček" a rozhodli jsme se pro ten táborský. Bylo to parádní. Z prohlídky kuchyně jsem měl velkou radost, není obvyklé se tam podívat. Jídlo mi chutnalo, jen paštika na předkrmu byla sušší, žebro vynikající a jako dezert kozí sýr-zajímavé. Obsluhující pan číšník byl super a celý personál byl moc milý.
> 24.02.2019 - Grand Cru: Jsme rádi, že jsme stihli...
Jsme rádi, že jsme stihli návštěvu restaurace ještě za pana Punčocháře. Jídlo bylo super, velice mile mě překvapil pařátek v holubím consommé a servírování karamelového vejce. Obsluha příjemná, nenucená, není co vytknout. Prostředí pěkné.
> 06.02.2019 - Monopol pivovar: Obsluha milá, rychlá, bez...
Obsluha milá, rychlá, bez problému. Jídlo také moc dobré, moderně pojaté a čistě nandané, odpovídající ceně. Jen bych, asi pro někoho překvapivě, vytknul velké porce. Jsem zvyklí si dát polévku, předkrm, hlavní chod a dezert. Přestože jsem, jak říká moje žena, žrout a od mé babičky naučen vše dojídat, měl jsem co dělat, abych to snědl. Protože se nám s ženou líbí secese a nebyli jsme tu poprvé, nemohu na interiér říci nic špatného, je to nádhera.
> 06.02.2019 - Miyabi: To potěší. Jen bych...
To potěší. Jen bych vytknul, že nám to obsluha nevysvětlila jasněji, že všechny nabízené nápoje jsou v rámci GRF. Opravdu chodíme na GRF často a ještě sem se s tím nesetkal. Interiér vcelku pěkný, jednoduchý.
> 06.02.2019 - Miyabi: Obsluha jedním slovem za...
Obsluha jedním slovem za jedna. Chodíme na GRF pravidelně a ještě jsem se nesetkal s tak detailním vyprávěním o jídle, super žážitek. Jídlo mi chutnalo, byl jsem s ženou, která nadšená moc nebyla, tak jsem to po ní vše dojedl a moc jsem si to užil. Je pravda, že my z vnitrozemí nejsme zvyklí na rybí chuť a už vůbec ne v čaji, ale dalo se to v pohodě snést. Také jsem byl mile překvapen, protože na GRF to není zvykem, že krom vína saké a japonského piva nám byla nabídnuta třeba i domácí limonáda.
> 06.02.2019 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Obsluha výborná,...
Obsluha výborná, nespěchali, byli milí, ochotní, dokonce slečna na moji všetečnou otázku, proč jsou v restauraci el. plotýnky, zareagovala pozvánkou na brunch a popsala je tak, že na něj určitě musíme se ženou jít. Hlavní chod byl ten den to nejlepší, co jsme měli, a pomerančové želé jedna báseň. Jáhlové créme brulée dobrá tečka. Interiér jednoduchý, moc pěkný, ale ta skleněná stěna s nádherným výhledem, to jsem byl unešen.
> 30.01.2019 - Benjamin: Byl jsem opravdu...
Byl jsem opravdu překvapen, že je restaurace jen pro 10-12 osob, když jsem se ale nad tím zamyslel, tak musím říct, že je to úžasný nápad jak pro kuchaře tak pro hosta a pokud si na sebe takto vydělají, je to bomba. Jídlo bylo moc dobré, amuse-bouche "něco jako koprová s vejcem a řepou" byla super, docela mě mrzelo že, jsme si nemohli z časových důvodů dokoupit ještě zbylé dva chody. Každopádně důvod se sem vrátit. Obsluha super a víno na výběr byl dobrý nápad.
> 20.01.2019 - Adria hotel, Triton restaurant: Obsluha byla milá a...
Obsluha byla milá a pozorná, řekla nám i něco o historii, což byl zajímavý bonus. Jídlo mi moc chutnalo. Pan kuchař jde tak trochu proti proudu, což se mi líbí. Moc pěkný interiér.
> 20.01.2019 - Pod Habsteinem: Obsluha je milá,...
Obsluha je milá, přátelská. Jídlo dobré, rádi se zde zastavíme, až pojedem kolem.
> 20.01.2019 - Nautilus: je to dobrá obědová...
je to dobrá obědová restaurace

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů