Profil uživatele
avatar

tonda

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 6
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 6

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2012: 1

Moje komentáře

> 17.03.2016 - Oliva by Amandine: Degustace v rámci GRF...
Degustace v rámci GRF 2016. Restauraci jsme zvolili náhodně, bez předchozí zkušenosti nebo doporučení. A byla to dobrá volba - jídlo (všechny chody bez rozdílu) bylo vynikající i hezky upravené, víno dobré, obsluha vkusně vstřícná, i když (k vlastní škodě) málo představila podávané chody. K tomu příjemné klidné prostředí.
> 17.03.2016 - Občanská plovárna: Návštěva v rámci GRF...
Návštěva v rámci GRF 2016 - takže komentář se zpožděním: slabé, velmi slabé. Totálně nekvalitní vína, jídlo nezajímavé... Restaurace asi nemůže stavět jen na hezkém výhledu na řeku (pro ty šťastnější). Poprvé a naposledy.
> 04.02.2016 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Nijak ohromující...
Nijak ohromující zážitek, ale ve spojení s dobrou obsluhou a prostředím příjemné. Dobrá vína.
> 04.02.2016 - V Zátiší: No, tak nějak mimo -...
No, tak nějak mimo - příbory přímo na stůl, kvalita a nápad nahrazeny kvantitou. Samozřejmě vše bylo jedlé, ale že by festivalový zážitek? Spíš zklamání.
> 04.02.2016 - Valoria Castle & Garden Praha: Skvělé. Čekali jsme s...
Skvělé. Čekali jsme s hodnocením, až budeme moci srovnat s jinými restauracemi v rámci festivalu, abychom se neunáhlili, ale z prvního místa Valoria Castle asi nikdo nesesadí. A to i přes to, že servírované víno "neublíží, nepotěší". Jídlo bylo skvělé - kroupové rizoto s candátem jedna báseň, srnčí a uzený losos v těsném závěsu, na třetím místě společně kulajda a dezert. Krásné prostředí, příjemná obsluha. WC přes terasu naprosto neřešíme.