Profil uživatele
avatar

Běla Doubková

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 18
Ohodnocené restaurace 1
Účast na gastroakcích 20

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 1

Moje komentáře

> 25.02.2017 - Marriott hotel, Midtown Grill: Restauraci jsme...
Restauraci jsme navštívili v rámci GRF. Byli jsme nadšeni jak jídlem, tak obsluhou. Vše proběhlo tak, jak má být. Jídlo super, obsluha ochotná a profesionální. Odcházeli jsme velmi spokojeni.
> 12.02.2017 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Návštěva v rámci GRF -...
Návštěva v rámci GRF - včera ve 16:00 hod. (11.2.2017). Musím konstatovat, že obsluha byla vynikající, nečekali jsme na nic ani chvilku, vše klapalo - žádný prostoj. Dostalo se nám odborných výkladů ke všem jídlům i vínu a číšníci ochotně odpovídali i na naše dotazy. Jídlo bylo famózní. Moc jsme si pochutnali. Příští rok opět sem, byli jsme tu již třetí ročník. Vždy jsme byli spokojeni - jen samá chvála a jen tak dál. Všem známým doporučujeme.
> 02.02.2017 - Bellevue: Návštěva v rámci GRF -...
Návštěva v rámci GRF - vše bylo tak perfektní, že by se mi sem komentář ani nevešel. No prostě jedna báseň, personál skvělý, jídlo víc než úžasné. Není sebemenší věc na vytknutí. 3. místo v top hodnocení si tato restaurace určitě zaslouží. Bellevue přejeme, aby si zachovala tento standard a i nadále se jí dařilo. Všem vřele doporučujeme, určitě tuto restauraci navštivte.
> 22.01.2017 - Pot-au-feu: Restauraci jsme...
Restauraci jsme navštívíli v rámci GRF 2017 Byli jsme trochu zklamaní - marinovaný siven nebyl úplně podle našich představ, šneci s pošírovaným vejcem byli chutní, jen vadil v syrovém vaječném bílku nechaný bílý "cucek", zvěřina v listovém kabátku byla výborná. Hlavně nám k jednotlivým chodům chyběly nějaké, alespoň malé, přílohy. Celkově žádná hitparáda. Víno bylo dobré. Personál byl průměrný a odvedl si svoji práci - nic navíc.