Profil uživatele
avatar

martinka.cz

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 12
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 11

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2014: 1

Moje komentáře

> 26.02.2017 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Vetsinou kdyz se na neco...
Vetsinou kdyz se na neco moc tesite, moc to nedopadne.Necitila jsem se vubec prijemne. Obsluha chladna, neosobni. Amuse - bouche prinesli, kdyz jsem byla na toalete a priteli predstavili cesky, i kdyz vedeli ze mluvi anglicky.Ani jsem nestihla dojist, obsluha mi proste vzala talir, to se mi snad nikdy nestalo.Dozvykat jsem taky nestihla a uz nesli lososa. Opravdu dobry byl dezert, ostatni me nijak neuchvatilo.Jakoby uz byli radi, ze je festivalu konec, tak to na me pusobilo.
> 20.02.2017 - Mlýnec: Hodnotím zatím jako to...
Hodnotím zatím jako to nejlepší, co jsme letos v rámci GRF navštívili, ještě nás čeká jedna restaurace. Úžasná obsluha!!! Stejně jako minulý rok nás i teď obsluhoval pan Jirka, ohromný sympaťák. Slečna také neskutečně milá, její jméno mi uniklo. O tataráku se mi bude ještě pár nocí zdát! Vše vynikající, od začátku do konce + milé pozornosti podniku. Moc děkujeme a v květnu na viděnou!
> 12.02.2017 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Darovala jsem mamce s tetou...
Darovala jsem mamce s tetou pod stromecek, obe byly uchvacene prostredim,jidlem i obsluhou. A ja musim priste s nima!:)
> 11.02.2017 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Zklamani.Skoro pul hodiny...
Zklamani.Skoro pul hodiny jsme sedeli jen o vode.Obsluha (krome jednoho) vypadala, ze je prace extremne nebavi. Panenka byla moc dobra, vse ostatni takove 'neurazi nenadchne'. Nechapu tolik wow komentaru k dezertu, mne to pripadalo jak pribinacek s ledem. Vtipne mi prisly ty drobecky perniku..ja vim,fusion..:)) Ruzi jsem nedostala a cestou domu jsem premyslela co mame v lednici. Vyhled krasny, ale jen z nej si na zadek nesednu. Sorry jako! ;)
> 08.02.2017 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Letos jsme koupili rovnou...
Letos jsme koupili rovnou dvakrát. Přišlo mi, že minulý rok jídlo mělo větší šmrnc, ale pořád to bylo výborné! Vyzdvihla bych osvěžující koktejl a vynikající dezert, připomněl mi sladkosti v Íránu. Kimchi na mě bylo moc slané. Obsluha jako vždy milá, pozorná, perfektní.
> 30.01.2017 - Bílá kráva: Vše bylo výborné do té...
Vše bylo výborné do té doby, než nám přinesli steak, který byl bohužel strašně tuhý. Dle hodnocení soudím, že jsme museli mít asi zrovna smůlu, což by se ale v takovéto restauraci stávat nemělo. Příjemné byly 3 skleničky vína a na závěr ořechový likér. Pán by mohl být příjemnější a dřevěné trámy by potřebovaly vymést od pavučin. Opravdu škoda toho závěru, který zkazil celkový dojem.