Profil uživatele
avatar

Jana

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
1
0
Počet komentářů 8
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 11

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 5

Moje komentáře

> 06.03.2019 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Krásné prostředí,...
Krásné prostředí, výborné jídlo, ale vše zkazila liknavá a nepříjemná obsluha. Škoda. loni byla tato restaurace pro nás TOP 1, letos zklamání.
> 17.02.2019 - Savoy hotel, Restaurant Hradčany: Moc příjemné...
Moc příjemné prostředí, obsluha milá a pozorná. Jehněčí skvěle připravené, tartaletka s čerstvým ovocem výborná. Našlehané máslo s bylinkami a variací domácího pečiva bylo příjemné překvapení na začátek spolu s kohoutkovou vodou v ceně. Cena aperitivu nám nepřišla přemrštěná. Celkově příjemný večer.
> 03.02.2019 - Bílá kráva: Restauraci jsme...
Restauraci jsme navšítivili již po čtvrté a opět nás menu nezklamalo. Skvělá obsluha, příjemné, domácké prostředí. Menu dobře poskládané (vynikající jehněčí i hovězí žebro). Na závěr výborná grappa a sladká tečka (sorbet a vynikající čokoládový fondán). Děkujeme, určitě přijdeme znovu!
> 03.02.2019 - Villa Richter: Příjemné prostředí,...
Příjemné prostředí, milá obsluha, časy mezi jednotlivými chody přiměřené, rozhodně nás nikdo nehonil. Pokrmy ve srovnání s některými jinými restauracemi v rámci GRF trochu zklamání. Chválíme za párování vína k degustaci.
> 26.01.2019 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Loni jsme byli v rámci GRF...
Loni jsme byli v rámci GRF restaurací nadšeni, proto jsme se letos vrátili a nelitujeme. Krásný večer - příjemné prostředí, skvělé jídlo( báječná líčka a nezapomenutelný dezert), profesionální obsluhující (p.Pavel) s fundovanou znalostí přípravy jídel a párování vína. Určitě se vrátíme.