Profil uživatele
avatar

Petra Langerová

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
4
1
Počet komentářů 18
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2016: 3

Moje komentáře

> 16.12.2015 - UNO Zlín: Pokud navštívíte Zlín,...
Pokud navštívíte Zlín, rozhodně doporučuji. Restaurace je sice trochu bokem z centra, ale stojí za to! Milá obsluha, hezké prostředí, výborné jídlo a dobře vybraná vína ve vinném lístku.
> 10.09.2015 - Pot-au-feu: Jídlo bylo perfektní....
Jídlo bylo perfektní. Bohužel číšník moc nestíhal, byl v restauraci sám a bylo to znát. Somelier v restauraci nebyl, čehož jsme dost litovali, protože bílé víno, které jsme si vybrali k předkrmům, bylo podivně perlivé, ačkoliv by být nemělo. Podle obsluhy to ale je prý v pořádku. Jinak to byl příjemný zážitek.
> 25.06.2015 - Kogo Slovanský dům: Měla jsem zde úžasného...
Měla jsem zde úžasného tuňáka. Už jsem se bála si steak z tuňáka dávat, protože málokde ho umí udělat. Ale v Kogu to umí opravdu na výbornou! Super!
> 26.03.2015 - Medité: Vynikající zážitek!...
Vynikající zážitek! Jídlo i víno, které nám ke každému chodu vybíral sám pan majitel, bylo skvělé, a pan majitel je evidentně duší podniku. My z Prahy můžeme Mariánkám takový podnik závidět.
> 19.03.2015 - Oblaca: Prostředí je úžasné,...
Prostředí je úžasné, protože Praha kolem nás vytváří kouzelné kulisy. Před vstupem do výtahu jsme dostali šampaňské, což je milá pozornost. Bohužel vše ostatní už má svoje mouchy. Obsluha nám sice rychle donesla jídelní lístky a nabídla pití, ale jídlo jsme mohli objednat až po půl hodině, protože dřív nikdo nepřišel. Jídelní lístek vypadá zajímavě i jídla vypadají velmi šik, ale bohužel chuť za vzhledem velmi, velmi pokulhává. Carpaccio neskutečně mastné a srnčí ramínko vysušené na troud.
> 02.03.2015 - Grand Cru: Doporučuji, lepší...
Doporučuji, lepší jehněčí jsem v životě nejedla!