Profil uživatele
avatar

mufficek

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 24
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 15

Moje komentáře

> 22.06.2017 - V Polích: Od dubna jsme navštívili...
Od dubna jsme navštívili restauraci ještě 3x. Platí všechno co jsem psal minule, moc dobré jídlo, fakt nadprůměrné. Hezké prostředí. Prostě zajděte a pochutnejte si.
> 22.06.2017 - Stejkárna: Natěšen na steakovou...
Natěšen na steakovou dobrotu jsem jednoho večera vyrazil s přítelkyní do téhle hospody, protože restaurace podle mě vypadá jinak. Hamburger pod psa, jak chuťově tak provedením, nutné před jídlem rozebrat a vybrat jen co se dá sníst. Steak byl poměrně zdařilý, lepší průměr, ale fazolky = až hnus. Nedodělaný, přesolený, prostě bída. O mátovév čaji, kde plavalo 5 lístků máty nemluvě. A to, že ve stejkárně dělaj hranolky ze zmražanýho polotovaru mluví za vše. Zklamání.
> 22.06.2017 - Butcher's Praha: První návštěva téhle...
První návštěva téhle restaurace. Interiér a atmosféra podniku tak, plusmínus, průměrná. Všechno fungovalo jak má, jen tomu pořád něco chybělo k dokonalosti. A teď jídlo. Předkrm, rybyčková pomazánka jen průměr ale domácí pečivo slibovalo zajímavé pokračování. Hovězí tatarák s topinkou, prostě paráda. Steak z tuňáka s cukrovým hráškem, lahoda na jazyku. A nakonec Strip Steak (400g) s domácími hranolkami a omáčkou z gorgonzoly - Absolutní 1. porazil i mnohem lepší restaurace. Na steak zajděte!
> 05.06.2017 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Hodnocení z Prague Food...
Hodnocení z Prague Food Festivalu. Restaurace opět vynikající. Místní kuchaři opravdu bravurně ovládají uvařit jakékoli pyré, to je podle mě geniální. Zákusek opět a zase skvělý. Vše ostatní taky moc a moc dobré, ale pravdou je, že dohromady to prostě nehraje úplně jak má. Samozřejmě na tuhle úroveň gastronomie. Podle mě nejlepší restaurace na festivalu.
> 05.06.2017 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Hodnocení z Prague Food...
Hodnocení z Prague Food Festivalu. Pro mě jedno z největších zklamání. Jídlo mě nejen níčím nezaujalo, ale prostě mi nechutnalo. Salát z papáji absolutně nevychucený, sushi chutnalo jak z vietnamské restaurace za stovku. Steak taky nebyl připravený moc dobře. Kokosová pěna s brownies (a cvrčkem - toho nepočítám, stejně je to bez chuti) chutnala jak polotovar ze supermarketu. Prostě průšvih.
> 05.06.2017 - Angusfarm: Hodnocení z Prague Food...
Hodnocení z Prague Food Festivalu 2017. Příjemná změna v menu. Pečené sele, hovězí kýta, špekáček a klobása, vše na grilu velmi povedené. Chuťově nadprůměr. Pro milovníky masa jednoduše mňam.
> 05.06.2017 - La Bodeguita Del Medio: Hodnocení z letošního...
Hodnocení z letošního Prague Food Festivalu. Krevetový špíz na salátku s česnekovým máslem a grilovaná tygří kreveta prostě a jen průměr. Ničím mě to nezaujalo. Drinky na tenhle podnik bohužel podprůměrné (Mojito a Margerita). Špatné limetky a ne úplně trefený poměr. Pro mě dost velké zklamání. Zábava - dejme tomu...
> 08.04.2017 - Merlot hotel: Vcelku příjemné...
Vcelku příjemné prostředí, na kávu určitě, ale jídlo je takový pokus o lepší gastronomii, která se moc nedaří. Například Husí jatýrka ! s redukcí z portského vína je taková divná vodová záležitost. A tak je to prakticky se všemi jídly. Na schůzku dobrý na večeři spíš ne.
> 08.04.2017 - Větruše: Jídlo i jeho prezentace...
Jídlo i jeho prezentace mě velmi mile překvapilo. Nadprůměrně chutná restaurace v této cenové hladině. Jako předkrm zauzené kachní prso skvělé, polévka s knedlíčkem spíš průměr, ale hezky to vypadá a hlavní chod, bažantí prsa s rakytníkovou omáčkou a perníkovým knedlíkem, byl vynikající. Svíčková opravdu špičková. Vše z kvalitních surovin a moc dobré. Horší je obsluha, ta spíš až podprůměrná, pořád se čeká. Ale určitě doporučuju.
> 08.04.2017 - V Polích: Velmi příjemná a hezká...
Velmi příjemná a hezká restaurace, kam se nemusíte bát pozvat svého šéfa ani tchyni. Velmi kvalitní jídlo, vařené klasickým českým stylem, takže žádná dieta. Nabídka vynikající, chuťově hodně nadprůměrné, ale prezentace jídla poněkud pokulhává. Doporučuju všem. Moc jsme si pochutnali.
> 20.01.2017 - Samurai: Velmi dobrá japonská...
Velmi dobrá japonská restaurace. Opravdu skvělé sushi za dosti přijatelnou cenu. Interiér také hezký a obsluha příjemná. Vpodstatě nelze nic vytknout. Restaurace nepatří mezi ty úplně top, ale v dané cenové hladině, která je velmi příjemná, patří mezi to nejlepší co jsem v Čechách viděl. Určitě doporučuju ochutnat jejich menu.
> 20.01.2017 - U Jíchů: Hodnocení restaurace je...
Hodnocení restaurace je stejné jako již dříve. Klasická "dřevěná" hospoda s velmi příjemným personálem a zajímavě vyzdobeným interiérem. Jídla stále okolo 100Kč a poměrně zdařilá. Jen kdyby ta kvalita byla pořád stejná, ale je to tak trochu sázka do loterie (i když mnohem častěji je to dobré). Klasika rychlej oběd. Prostě mi tu chutná.
> 20.01.2017 - Pepe Lopez: Velmi dobrá Mexická...
Velmi dobrá Mexická restaurace v Chomutově, navštívili jsme ji celkem 3x a kvalita pokaždé stejná, tedy lehce nadprůměrná (na Česko). Vzhledem k nižší cenové hladině spíše více nadprůměrná. Doporučím k jídlu polévky a steaky, ty umí velmi dobře. Fajitas či Buritos spíš jen průměrné, ale chuťově povedené. Nečekejte žádný velký gurmánský zážitek, ale kvalitní a velmi dobré a chutné jídlo. Obsluha vpohodě a interiér prostě Mexický.
> 20.01.2017 - Field: Jedinečný zážitek....
Jedinečný zážitek. Vizuálně perfektně upravené pokrmy jsou opravdovým požitkem. Chuťově prostě perfektní. Interiér se mi osobně moc líbil, ovšem věřím tomu, že ne každému to "sedne". Jediná drobná výtka snad k obsluze, která v určitých chvílích nefungovala na 100%. Mohla být malinko příjemnější a chvílemi jsme čekali na obsloužení déle než by bylo záhodno Michelinské restaurace. Jednoznačně doporučuji všem, stojí to za to...