Profil uživatele
avatar

Růžena2010

Gourmet

„Žádná láska není tak opravdová, jako láska k jídlu.“ George Bernard Shaw

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
4
1
Počet komentářů 15
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 0

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2015: 17

Co miluji: skvělé domácí jídlo

Na co mám slabost: sladké

Co bych si dal/a k poslední večeři: domácí slepičí vývar od babičky s knedlíčkama a domácíma nudlema :o)

Moje komentáře

> 15.09.2015 - Lehká hlava: Skvělá atmosféra :o)...
Skvělá atmosféra :o) jídlo vynikající, kozí sýr se salátem...
> 10.09.2015 - Palanda: Byla jsem zklamaná....
Byla jsem zklamaná. Reklama i komentáře obrovské a nic. :( Klasika, ničím mě nepřekvapili. Hranolky hnusné jako od mekáče. Chuť naprosto obyčejná, ničím mě nepřekvapili. Prostor restaurace docela malý, WC nic moc a obsluha, ta nějak šla.. I když jsme čekali na pití, dost dlouho. Beru, že tam bylo plno. Již nikdy více.
> 10.09.2015 - Palanda: Mě to tam zklamalo, znám...
Mě to tam zklamalo, znám lepší. Takže nejste jediný :o)
> 10.09.2015 - U Kašpárka: Byla jsem nalákána na...
Byla jsem nalákána na gastronomii. A přitom je to průměrná klasika... Seděli jsme 4 u stolu, 2 jídla byla studená. Prostředí je, ale moc hezké a obsluha je taky fajn. :o)
> 10.09.2015 - Samurai: Prostory jsou velmi hezké,...
Prostory jsou velmi hezké, sushi je chutné, ale znám lepší... A co mi vadí nejvíc je cena. Velmi předražené. Obsluha velmi jak to říct, chladna? Tichá. Člověk se tam bojí vydat ze sebe hlásku, aby se někdo nelekl a neutekl... ;o)
> 10.09.2015 - Sakura: Poměr cena výkon dobrý....
Poměr cena výkon dobrý. Sushi není nejhorší, čerstvé je, prostředí je taky optimální. Obsluha vlažná...
> 09.09.2015 - Klášterní šenk: Prostředí a okolí je...
Prostředí a okolí je skvělé. Bohužel obsluha, a i jídlo nic moc. Klasika průměrné hospody. Obsluha opravdu neochotná, ba i otrávená. Dala jsem si halušky, které plavaly v něčem - tuku? nevím. Nic moc. Celkový dojem - 3.
> 09.09.2015 - Kobe Steak Grill Sushi: Vše vynikajicí. Jídlo,...
Vše vynikajicí. Jídlo, obsluha, prostředí... :o) vše na 1. Prvně mi přišlo divné, hambač, sushi, steak.. :o) ALE není to vubec divne.. Každy si přijde na sve :o)
> 09.09.2015 - Karolína hospůdka: Interier hruza, obsluha...
Interier hruza, obsluha hruza, jídlo - max tatarak... Ale topinky se topily v oleji asi dva dny předem, takže velmi průměrná hospoda... Před pár lety, tam dělali ještě kuře s broskvi :( :D
> 09.09.2015 - Marjána: A tak čisté toalety to...
A tak čisté toalety to jsem ještě snad neviděla!!! :-) palec nahoru.
> 09.09.2015 - Huang He: Jídlo - velké chutné...
Jídlo - velké chutné porce, mají moooc obsáhlý jídelníček a myslím, že úplně zbytečně, kazí to dojem, jako celkově interiér.
> 09.09.2015 - Hliněná bašta: Vynikající jídlo,...
Vynikající jídlo, příjemné prostředí. Obsluha ujde... Humr vynikající. Líčka s bramborovou kaší a glazovanou mrkvi.. mnam :o) doporucuji... v lete, v zime.. Širší nabídka limonád ve skle.. Taky dobré.
> 09.09.2015 - Grosseto: Dokonalá pizza, skvělá...
Dokonalá pizza, skvělá čerstvá pasta i dezert vynikající. Nejlepší "pizzerka"v Praze. :o) Obsluha vždy milá a rychlá.
> 09.09.2015 - Dish Fine Burger Bistro: Hamburgery jsou moc dobré....
Hamburgery jsou moc dobré. Oceňuji nápady jako Koza nostra - s kozím sýrem a sušenými rajčaty - můj oblíbený. Hranolky jsou taky skvělé. Jsou originálně zabaleny do papíru ve sklenici od "zavařeníny", jsou široké a chutné. Limonády nic moc.. Sirupy ne domácí limonády.
> 09.09.2015 - Cesta časem: Tato restaurace patřila k...
Tato restaurace patřila k našim nejoblíbenějším. Bohužel za poslední půl rok se velmi zhoršila. Obsluha zmatená. Jídlo neodpovídá cenám. Dlouho jsme čekali jak na pití, tak i jídlo. Chuťově dobré, ale celkový dojem to nezachrání.
> 09.09.2015 - Barabizna: Takhle si představuju...
Takhle si představuju mexickou restauraci. Jídlo moc dobré, skvělý výběr. Super domácí limonády a vynikající sangria :o). Obsluha taky docela jde, ale mohli by být svižnější a nejhorší teda čekací doba na jídlo pod 35 minut to nejde... :( byli jsme 3x.
> 09.09.2015 - Marjána: Tato restaurace mne mile...
Tato restaurace mne mile překvapila.Obsluha rychlá a příjemná.Je sice za Mníškem u nádraží, ale pokaždé když jsme tam byli (3x zatím) a téměř vždy mezi druhou a třetí odpoledne, polovina i více byla obsazená - víkend i týden.Jídelníček jednoduchý - vše pochopíte a nemusíte se vyptávat čišníka, který by Vám, ale určitě ochotně vše vysvětlil. Např. Maso na špejli - hovězí panenka a vepřová, prokládaná grilovanou zeleninou. Chutově vynikajicí. Polední menu taktéž-skvělá cena i chuť. Domácí kuchyně.