Profil uživatele
avatar

Perry

Gourmet

život je příliš krátký na to, abychom pili špatná vína.

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
9
1
Počet komentářů 30
Ohodnocené restaurace 4
Účast na gastroakcích 1

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 4

Moje komentáře

> 04.03.2018 - SaSaZu: 5 lidí kolem kulatého...
5 lidí kolem kulatého stolu s výhledem do kuchyně - super. Kombinace různých předkrmů a hlavních jídel - zajímavý zážitek, ale nesmíte hledět na cenu. Sklenka Cote du Rhone 15 cl za 210,- je nesmysl, stejně jako minerálka za 165,-. Bylo to zajímavé, ale znám mnoho špičkových restaurací, kde cena odpovídá více kvalitě, servisu i prostředí. Nejsem škrob, ale utratili jsme celkem 8340,- a moc jsem si neužil. Výhoda je parkování. Nejsem nadšen, možná nejsem pravý fanda na asijskou kuchyni
> 04.02.2018 - Kašperk: Byli jsme spokojeni...
Byli jsme spokojeni zejména s nabídkou steaků. Rib eye byl dokonce tak skvělý, že jsme si dali ještě jeden. Doplnění o čočkový salát s dýní nemělo chybu. Slušný vinný lístek, servis vína i dekantace OK. Restaurace elegantní, příjemná. Doporučuji k návštěvě, byl jsem spokojen. Ale pokud máte jen jeden večer, potom určitě doporučuji raději sousední Nebespán ve stylu francouzského bistra! (francouzský kuchař). Je to rozdíl třídy.
> 04.02.2018 - Nebespán boutique hotel: Moje první návštěva v...
Moje první návštěva v lednu 2018 v rámci festivalu. Kuchyně vynikající! Filet z lososa, předkrm degust prkénko s vlastními uzeninami, dezert vlastní dorty. K tomu lahev Chablis. Byl jsem tak šokován špičkovou kuchyní, že jsem tam druhý den šel znovu jestli se mi to nezdálo. Naopak! Předkrm aspik, pot au feu, jelení medailonky, lahev Bordeaux. Fantastické. Pokud by tahle restaurace byla v Praze, může čekat Michelina! Prostředí francouzského bistra, milý a proškolený personál. Musíte zažít!!
> 04.02.2018 - Rest: Má oblíbená restaurace,...
Má oblíbená restaurace, kde si na nic nehrají. Chodím sem na ryby a mohu doporučit. I když většinou hodnotím jídlo 2. Mají výborný vinný lístek a v něm lahve, které jinde těžko hledáte. Úžasná je v létě zahrádka venku. Jídlo odpovídá ceně. Zatím jsem nebyl nikdy zklamán, ale na druhou stranu ani jídlem vysloveně nadšen. Přesto zkuste.