Profil uživatele
avatar

habenes

Gourmet

Carpe Diem

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
1
Počet komentářů 10
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 12

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 3

Moje komentáře

> 27.02.2017 - InterContinental hotel, Zlatá Praha: Naše poslední degustace v...
Naše poslední degustace v tomto ročníku. Prostředí a hlavně výhled na rozsvícenou Prahu nádherný. Amuse chutné, losos mne nijak zvlášt neoslovil, manželovi chutnal. Za to líčka skvělá, zatím nejlepší co jsem kdy mohla ochutnat, dezert opět nijak nevyčníval. Vína dobře vybraná, i když červené bylo lepší. Personál velmi mile překvapil, vstřícný, kdykoliv po ruce na dolití vody, vše jídlo prezentováno. Zájem šefkuchaře nás potěšil.
> 18.02.2017 - Villa Richter: Bylo to opravdu skvělé....
Bylo to opravdu skvělé. Jídlo úžasně, obsluha velmi vstřícná, ochotná a přitom nevtíravá. Prostředí a výhled jedinečný. Na mě jen malinko chladněji, ale potřeba pro interiér, kde jsou na stěnách živé rostliny. Na WC už bych chlad mít nemusela. Polévka delikátní, i když ráček spíše pro potěchu oka. Hlavní chod dobrý a desert vynikající. Víno nejen perfektně prezentováno, stejně tak celé menu, bylo skvělé. Určitě doporučuji návštěvu. My se určitě vrátíme.
> 29.01.2017 - Passage, Wine & Dine: 27.1.2017 jsme navštívili...
27.1.2017 jsme navštívili Passage, Wine & Dine s manželem a další manželskou dvojicí. Sestavené menu nás zaujalo a byli jsme velmi zvědavi, zvlášte moje kamarádka, která se trochu obávala předkrmu i hlavního chodu. Byli jsme všichni příjemně překvapeni a velmi jsme si pochutnali. Šneci se smrži byli delikátní, kančí hřbet udělaný velmi dobře a bulgur velmi zajímavě. Zákusek ořechový parfait všem, kromě mě chutnal. Vína dobře prezentována a vhodně zvolena.
> 29.01.2017 - Bianco e Nero: 21.1.2017 jsme s manželem...
21.1.2017 jsme s manželem navštívili restauraci v rámci GRF. Prostředí moderní, pěkné, obsluha velmi vstřícná. Menu bylo příjemně zkombinované, předkrm husí paštika s višnovo-vinnou espumou byla opravdu skvělá. Hlavní jídlo nás tolik nezaujalo, i když batátové pyré bylo dobré. Dezert nejen na pohled, ale i chuťově vynikající. Víno vhodně voleno.
> 16.01.2017 - Bílá kráva: 15.1.2017 jsme restauraci...
15.1.2017 jsme restauraci navštívili v rámci GRF. Byl to úžasný zážitek. Jídlo bylo skvělé, kombinace chutí byla moc dobře zvolena. Ke každému chodu jiné víno, velmi dobrá. Prostředí se nám líbilo, i když prostor není nijak velký, ale je příjemný. Obsluha pro nás na jedničku, vstřícná, milá a informovaná o jídlech i vínu. Na závěr celé degustace nám byl podán ořechový likér. V každém případě tuto restauraci navštívíme i mimo rámec festivalu.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů