Profil uživatele
avatar

Krupi86

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 10
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 9

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 5

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 28.02.2017 - Augustine Restaurant: Návštěva v restauraci...
Návštěva v restauraci Augustine opět nezklamala. Obsluha, jídlo a prostředí na skvělé úrovni. Sádlo s domácím pečivem dobře navnadilo, candát byl též výborně připravený. U něj nás uchvatil petrželový piškot. Ramínko z jelínka sika se úplně rozpadalo na jazyku a bylo výborné. Obě jídla skvěle doplněná víny. Na závěr sladká tečka v podobě čokoládového řezu a pralinek jen zakončilo skvělý kulinářský zážitek. Děkuji za přijemně oslavené narozeniny s rodinou.
> 21.02.2017 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Jedním slovem - skvělé....
Jedním slovem - skvělé. Chtěli jsme zajímavou restauraci se zjaímavým menu a vše jsme dostali. Restaurace v 27. patře výškové budovy na Pankráci poskytuje velmi pěkný výhled na Prahu. Obsluha výborná a pozorná. Všechna jídla i vína nám detailně popsali a nechali vychutnat. Velmi jsme si pochutnali na všech chodech. Snad jen malá výtka, že někteří z nás měli jen malý kousek masa z boku vepře. Větší část tvořil špek. Ale jinak 1*. Díky
> 14.02.2017 - Prolog bar: Zajímavá zkušenost dát...
Zajímavá zkušenost dát si několika chodovou večeři v baru.Velmi příjemná obsluha a bublinky na uvítanou. Předkrm mi velmi chutnal. U hlavního chodu bylo pár věcí k vytknutí, výborné víno a skvělý dezert. Na závěr jeden ze signature koktejlů. Návštěvu hodnotím kladně.
> 14.02.2017 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Výborné menu, příjemná...
Výborné menu, příjemná obsluha, hezké prostředí. Vše jak má být. Návštěvu jsme si v rámci festivalu užili a vychutnali.
> 14.02.2017 - Miyabi: Skvělý zážitek se...
Skvělý zážitek se skvělým jídlem v rámci festivalu. Jako bonus výklad od paní majitelky, který celou degustaci posunul o hodně výš. Skvělé připomenutí a možnost zavzpomínat na moji dovolenou v zemi vycházejícího slunce.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů