Profil uživatele
avatar

Pfizer

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 8
Ohodnocené restaurace 5
Účast na gastroakcích 10

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2019: 5

Moje komentáře

> 23.02.2019 - Savoy hotel, Restaurant Hradčany: Nelze než doporučit....
Nelze než doporučit. Příjemné prostředí, uvolněná přátelská atmosféra a velmi pozorný perzonál, výborné jídlo - každý chod s rukopisem kuchaře, také kombinace vín (z mého pohledu především červené víno) velmi vydařená.
> 10.02.2019 - U Malířů 1543: Velmi příjemný...
Velmi příjemný zážitek, skvělá obsluha, výborné jídlo, noblesní prostředí
> 09.02.2019 - U Emy Destinnové: Syn dostal poukaz na...
Syn dostal poukaz na večeři v rámci GRF. Podle jeho komentáře byla ale návštěva velkým zklamáním - především kvůli zcela špatné obsluze. Byli usazeni u gauče, kde se svými skoro 2m zápolil celou dobu s prostorem a nepohodlím, obsluha je v podstatě ignorovala, opakovaně museli upozorňovat, cokoli si chtěli objednat navíc trvalo věčnost a řadu upomínek. Šéf restauraci sice obcházel, ale do jejich prostoru se ani nepodíval... Jídlo nebylo špatné, porce minimalistické, všechno zkazil dojem z obsluhy
> 06.02.2019 - Four Seasons hotel, CottoCrudo: Je jasně vidět, že...
Je jasně vidět, že kuchyně i obsluha si drží velmi vysoký standard. Prostředí velmi příjemné, jídlo včetně amouse-bouche skvělé, výběr vín - především červené - velmi dobrý. Byli jsme již vloni a pokud restaurace v GRF zůstane, půjdeme i příští rok - je to skutečně ukázka špičkové kuchyně se vším všudy, včetně naaranžování jídla.
> 27.01.2019 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Měli jsme smůlu, protože...
Měli jsme smůlu, protože restaurace byla zavřená a byli jsme obsluhováni v baru, což úplně změnilo dojem. Obsluha působila silně chaoticky (dokonce druhé objednané prosecco bylo na účet restaurace, protože zpoždění amouse-bouche bylo skutečně velké). Ačkoli byl připraven talířek a nůž na pečivo, žádné jsme nedostali (stůl vedle ano). Jinak líčka velmi dobrá, výborné červené víno, chutný dezert - ten jsme nakonec dojedli v mnohem pohodlnější lobby.
> 18.01.2019 - U Emy Destinnové: Byli jsme na obědě,...
Byli jsme na obědě, obsluha "v normě" (ale restaurace minimálně obsazená), nicméně by neměli hosta nutit použít stejný příbor na amuse-bouche a na předkrm. Jídlo velmi dobré, jen slanina u tresky poněkud přesolená. Vína fádní, nejlepší bylo samostatně doobjednané červené - pinot noir. Kladem je fakt, že kuchař na závěr přišel a velmi podrobně se vyptal na náš dojem.