Profil uživatele
avatar

Mlsný Majk

Gourmet

Láska prochází žaludkem

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 23
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 21

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 6

Odkud jsem: Praha - východ

Co dělám: Jím tak dobře, jak nejlépe to jen jde

Co nedělám: Nikdy nelžu o tom, že mi chutnalo

Kam chodím: Midtown Grill, V Zátiší, Parkhotel Popovičky, Le Petit Gourmand

Kam nechodím: Kde mě jednou zklamou, už mě neuvidí

Co miluji: Nadšené kuchaře a milý personál

Co nesnáším: Znuděné kuchaře a nerudný personál

Na co mám slabost: Foie gras zprudka opečená s demi glace a toustíkem

Poslední úlovek: Restovaný šváb a mouční červi v Noodles

Co bych si dal/a k poslední večeři: Přádný biftek

Proč se vám budu líbit: Proč bych se vám nelíbil? :)

Moje nejoblíbenější

Restaurace: Le Petit Gourmand

Kuchař: Radim Pitrun

Pokrm: Telecí líčka s bramborovou kaší

Nápoj: Víno hlavně bílé

Gastrokniha: Bible šéfkuchaře a všechny kuchařky Prakulu

Gastropořad: Ano Šéfe

Gastrofilm: Velká žranice

Moje oblíbené z Maurerova výběru GRAND RESTAURANT

Moje komentáře

> 10.09.2018 - MG restaurace: Spojení moderního...
Spojení moderního interiéru, profesionálního servisu a skvělé gastronomie. Jednoznačně si zaslouží místo mezi nejlepšími restauracemi. Pečené selátko i delikátní jehněčí kotlety, vůbec nejlepší, jaké jsem asi kdy jedl, hovězí tatarák i skvělé rizoto s dokonale upravenými kalamáry. K tomu dokonalé počasí a krásný výhled. Ano, ceny jsou vyšší, ale kvalita je ještě převyšuje. Děkujeme za výjimečný zážitek.
> 10.09.2018 - Na Kopci: Chystal jsem se sem léta a...
Chystal jsem se sem léta a konečně dnes jsme mohli ochutnat nejen proslulý tatarák, ale také dalších několik jídel z čerstvého, ještě teplého jídelního lístku. Vše bylo opravdu vynikající, přičemž nejslabším jídlem pro mě byl dezert - tvarohové knedlíčky. Zato lepší vývar jsem nejspíš nikde neměl. Obsluha byla pozorná a milá. Prostředí je fajn, nepůsobí noblesně ani stísněně, sem tam dírka v čalounění, toalety menší, prosté, ale čisté. Především kvůli opravdu skvělému jídlu se velmi brzy vrátíme
> 19.02.2018 - Marriott hotel, Midtown Grill: Midtown Grill již patří...
Midtown Grill již patří mezi naše oblíbené restaurace. Kvalitní suroviny, dobré sladění chutí, pěkná prezentace. I když quinou si užije asi jen zoufalý vegan, byli jsme se vším velmi spokojeni a opravdu si pochutnali. Někdy víc než polovinou úspěchu tvoří servis. Pochválit musím především Míšu, u které má člověk pocit jakoby byl doma. Je velmi milá a má perfektní přehled o tom, co se servíruje. Skvělé bylo také moravské Chardonnay. Děkujeme za velmi příjemné sobotní odpoledne.
> 09.02.2018 - Asian Temple: Je to téměř na 5 hvězd,...
Je to téměř na 5 hvězd, ale přeci jen, k dokonalosti ještě něco málo chybí. Byli jsme nadšeni z nakládaného lilku s prvotřídním tuňákem. Opravdu vynikající je indonéská kuřecí polévka Soto ayam a velmi mile nás překvapilo Cardamom Tiramisu. Pupek nenadchl, ale provedení v pořádku. Prostředí je velice vkusné, zajímavě řešené, nápadité, na toaletách nic nechybí. Opravdu skvělá je ale obsluha. Milí, pozorní a dobře informovaní číšníci jsou připraveni kdykoliv pomoci, poradit, posloužit.
> 05.02.2018 - Nautilus hotel, Goldie: Do Goldie jsem se hrozně...
Do Goldie jsem se hrozně těšil. Naposledy to pro mě byla exploze chutí a přírodní úkaz. Zklamání první - Martin Svatek má akci mimo Tábor. Zklamání druhé - kachní prso oschlé. Zklamání třetí - roláda vysušená. Potěšení první - už vyhlášený liškový krém. Potěšení druhé - dezert. Oceňuji snaživou obsluhu, jako omluvu kuchyně velmi dobré foie gras a opravdu moc se mi líbí talíře. Manželka byla ale celkově spokojená. Také jsme si užili velmi příjemné ubytování s bohatou snídaní. Příště lépe?

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů