Profil uživatele
avatar

Alena Svobodová

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 5
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 1

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 2

Moje komentáře

> 05.03.2019 - Quality Hotel Ostrava City, Bamboo: Restaurace i její obsluha...
Restaurace i její obsluha byly příjemné. Předkrm byl víc než chutný, olivová focaccia byla trošku zklamáním, ale nebyla špatná. Telecí vitello tonnato bylo báječně jemné a ochucené. Mufloní hřbet byl velmi šťavnatý, bohužel však poněkud studený. Dezert ač zní velkolepě se mi zdál poněkud chuťově fádní v porovnání s předchozími chody, ale přesto chutný a zajímavě upravený. Celkově příjemná degustace, užila jsem si celý večer.
> 05.03.2019 - Valoria: První dojem z...
První dojem z restauračního exteriéru výborně vyrovnal uzený losos, největším chuťovým překvapením pro mě však byl candát na šampaňském zelí, všechny chutě se dokonale propojovaly a doporučení víno ještě podtrhlo chuťový zážitek. Báječně silná houbová chuť a jemnost jehněčího hřebu byla již jen doplňkem po předchozím chodu. Celkově byly pokrmy dokonale sladěny do posledního detailu. Dezert byl dobrý, ale nevyrovnal se masitým jídlům. Celkově skvělá večeře, příjemný zážitek a nová zkušenost.
> 05.03.2019 - La Villa: Interiér restaurace La...
Interiér restaurace La Villa je velmi okouzlující a skutečně máte dojem, že usedáte k večeři v prvorepublikové vile, se vším všudy. Velmi milá obsluha sice občas zaškobrtla při představování jednotlivých chodů či vín, gastronomický zážitek to však nikterak nenarušilo. Hlavní chod byl zlatým hřebem celé degustace, partnera velmi mile překvapil polentový koláč. Předkrm, a vlastně všechny chody, byl dokonale sladěn s doporučeným vínem, které podtrhovalo jeho chuť. Celkově velká spokojenost.