Medité

Medité
Salónek
Zahrádka
Parking
Se psem
TOP100
Hlavní 279/7
Mariánské Lázně
353 01
16–23, út–pá, 11–23, so–ne
    354 422 018
Zvláštnost:
Gastronomická hvězda "Marijánek"! Autentická španělská tapas restaurace. Pan majitel velmi dobře zná kulinární delikatesy z Iberijského poloostrova. Bohatá nabídka vín ze Španělska. Sezonní suroviny.
POUZE TŘÍCHODOVÁ DEGUSTACE

Počet osob:
 Vybrat
Datum:
Čas:
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Komentáře

Grand Restaurant Festival 2019 (16. 1. 2019 13:25:35)

Medité je moje nejoblíbenější restaurace v západních Čechách a ani degustace v rámci Grandrestaurant festival nezklamala.Počínaje lilkovou tapenádou, ,polévkou se slávkami a fazolemi, treskou a krevetami, úžasnou perličkou s neskutečným bramborovým pyré a mléčnou rýží konče, vše bylo naprosto dokonalé a když se k tomu přidá i perfektní personál a příjemné prostředí tak se cítíte skoro jak v nebi. Děkujeme a těšíme se na další návštěvu restaurace Medité.
 

Grand Restaurant Festival 2018 (13. 2. 2018 08:44:31)

Výtečný kuchař a servírování. Zajímavý koncept šesti téměř plnohodnotných chodů, každý z nich na vysoké úrovni. Zde se na hostech GRF nešetří. Nejšpičkovější byla kachna. Vstřícný personál. Střídmý, lehce stísněný interiér, možná to jediné co není úplně na jedničku. Nicméně v součtu velice příjemné překvapení za kterým stojí vycestovat z metropole... Vřele doporučuji, nejen milovníkům španělské kuchyně.
 

Grand Restaurant Festival 2018 (11. 2. 2018 18:55:13)

Trochu mimo koncept Grandrestaurant festivale: hodne jídla a málo pití, v ceně - jen jedna sklenka vina, museli jsme zaplatit i za vodu. Sedm plnohodnotných jídel je zbytečně. Ale jídlo bylo skvěle - obzvlášť rajčatova granita s iberico jamonem a praženymi mandlemi, a kalamary se take povedli. Naprosto výjimečný dezert Tarta de manzana - jablečny koláč! Skvělá nabídka vin. Profesionální a usměvavý personal. Prijemny moderní a teplý interiér. Doporučujeme a určitě se vrátíme.
 
 
Vložit komentář

Přečtěte si Pravidla registrace.

Zobrazit starší


 
Střez se dobrého kuchaře a mladé ženy!
Francouzské přísloví
Top
English