Do Vánoc zbývá 8 dní

V Zátiší

V Zátiší
Salónek
TOP100
Farmářské produkty
Liliová 1
Praha 1 - Staré Město
110 00
12–15, 17.30–23, denně
    222 221 155
Zvláštnost:
Stálice vysoké gastronomie. Tady se nemůžete splést. Vybrané pokrmy české, mezinárodní a indické kuchyně vám servírují na unikátním designovém porcelánu. Personál pod taktovkou pana Pavlíčka „tiká“ jako hodinky. Prosklenou stěnou můžete zkontrolovat, co se děje v kuchyni.
Počet osob:
 Vybrat
Datum:
Čas:

Kanswal Mahavir


253.jpg

Mahavir Kanswal přijel do Zátiší Group v roce 2011 jako navštěvující šéfkuchař na několik týdnů. Tato návštěva se nicméně protáhla na několik let. Od samého začátku byl nadšen konceptem restaurace V Zátiší a potěšilo ho, jak hostům chutnají nová indická jídla. Mahavir vždy chtěl prezentoval indickou gastronomii v moderní podobě a V Zátiší se mu tak plní jeho velký sen.

Během svého života pracoval v několika mezinárodních hotelových řetězcích. Za klíčovou však považuje svou zkušenost z Mandarinu Oriental v Ženevě, kde se věnoval přípravě indických specialit. Během období, kdy zde pracoval, získala tato hotelová restaurace dvě hvězdičky Michelin. Jak Mahavir říká, Praha ho ale okouzlila svou krásou a dobře si rozumí i s místními lidmi, především s úžasným teamem restaurace V Zátiší.
  
Dobré jídlo je jako dobrý sex – čím více se vám ho dostává, tím více si ho žádáte.
Gael Greenová
Top