Jak objednat

Předprodej na rok 2018 zahájen

 

1. Přihlaste se na svůj uživatelský účet (vpravo nahoře) nebo se zaregistrujte.

2. Vyberte si, zda chcete provést rovnou REZERVACI OCHUTNÁVKY či chcete darovat DÁRKOVÝ POUKAZ, pomocí kterého si obdarovaný sám vybere restauraci, datum a čas.

3. Pro zakoupení REZERVACE OCHUTNÁVKY proveďte výběr ochutnávky v záložce DEGUSTACE vlevo podle RESTAURACE nebo podle NABÍZENÉ OCHUTNÁVKY.

Po výběru restaurace zvolte počet osob, klikněte na růžovou šipku, vyberte datum a nakonec čas. Dále pokračujte výběrem ochutnávky u jednotlivých osob.


Objednávky je nutno zaplatit:

nejpozději do 3 pracovních dnů od vytvoření rezervace (po 3 dnech je neuhrazená rezervace automaticky zrušena a místa jsou uvolněna dalším návštěvníkům festivalu) a zároveň včas podle způsobu platby:

  • platební kartou - nejpozději 2 dny před termínem rezervace v restauraci nebo nejpozději 5 pracovních dnů před konáním MňamZážitku.
  • bankovním převodem – nejpozději 8 pracovních dnů před termínem rezervace v restauraci nebo nejpozději 7 pracovních dnů před konáním MňamZážitku. U MňamBalíčku nejpozději 10 pracovních dnů předem.
  • dárkovým poukazem – lze použít pouze na jednotlivé rezervace podle typu poukazu.

V restauraci je zapotřebí se prokázat jménem, příjmením a rezervačním kódem, který se automaticky vytvoří po zaplacení objednávky. Tento kód zjistíte ve vašem uživatelském účtu v příslušné záložce. Ve vlastním zájmu zabraňte zneužití rezervačního kódu. Při jeho opětovném použití nebude povolen vstup do restaurace, a to bez ohledu na to, kdo jej předloží.
Počítejte s tím, že čas určený na festivalovou ochutnávku je přibližně 90 minut.
 
4. V případě ZAKOUPENÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU na tříchodovou degustaci jednoduše zadáte počet poukazů a vyberete způsob doručení. Pokud zvolíte způsob doručení elektronicky, jsou po úhradě k vytištění ve vašem uživatelském účtu ze záložky "dárkové poukazy na tříchodovou degustaci".

5. POUŽITÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU na tříchodovou degustaci:
Po přihlášení, případně registraci, si vytvořte rezervaci na festivalovou ochutnávku podle typu poukazu a v kroku „Platba“ zvolte možnost „použít Dárkový poukaz“. Do zobrazeného rámečku zadejte číslo poukazu a pokračujte v krocích pro dokončení objednávky.
 
6. V případě, že požadujete daňový doklad, je možno si jej po uhrazení objednávky vytisknout ze svého uživatelského účtu v záložce „Objednávky“.


Obchodní podmínky

Obchodní podmínky Grand Restaurant Festivalu si můžete přečíst zde.


 
Popíjej staré víno, chceš-li vesele stárnout.
Latinské přísloví
Top